Секатор Master Tool 14-6111
Master Tool 14-6111 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-6111
Усі ціни 13 →Секатор MASTERTOOL (14-6111) | 518 грн. |
Секатор з поворотною ручкою Mastertool 215 мм (14-6111) | 518 грн. |
Сікатор садовий з поворотною ручкою 215 мм, знімне лезо НЕРЖ MASTERTOOL (1 | 518 грн. |
Секатор садовий MASTERTOOL з поворотною ручкою 215 мм, лезо знімне (14-611 | 497 грн. |
Секатор садовий MASTERTOOL з поворотною ручкою 215 мм знімне лезо НІЖ 14-6 | 354 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →