Садові ножиці Master Tool 14-6131
Master Tool 14-6131 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-6131
Ножницы садовые для кустарников MASTERTOOL (14-6131) | 344 грн. |
Ножиці для живоплоту Mastertool 550 мм (14-6131) | 344 грн. |
Ножиці для стриження чагарників MASTERTOOL 550 мм хвилясті леза тефлон 14- | 265 грн. |
Ножиці для стрижки кущів Mastertool 550 мм лезо хвилею (14-6131) | 345 грн. |
Ножиці MASTER TOOL 14-6131 550мм | 344 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →