Пальник Master Tool 44-5003 (44-5003)
Master Tool 44-5003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 44-5003
Усі ціни 9 →Горелка газовоздушная MASTERTOOL тип ГВ (44-5003) | 268 грн. |
Газовий пальник Mastertool трапеція д.35 мм (44-5003) | 268 грн. |
Пальник газовий MASTERTOOL GM, дзвін трапеція 35 мм, 450 мм (44-5003) | 268 грн. |
Пальник ручний газовоздушний MASTERTOOL 35 мм 450 мм 0,7 м3/рік 2200 Вт 44 | 227 грн. |
Пальник газовий MASTERTOOL дзвін трапеція 35 мм 450 мм 44-5003 | 368 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості газової лампи / різака Master Tool 44-5003:
- Діаметр горловини — 35 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →