Пальник Master Tool 44-5002 (44-5002)
Master Tool 44-5002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 44-5002
Усі ціни 8 →Горелка газовоздушная MASTERTOOL тип ГВ (44-5002) | 222 грн. |
Газовий пальник Mastertool трапеція д.30 мм (44-5002) | 222 грн. |
Пальник газовий MASTERTOOL GM, дзвін трапеція 30 мм, 420 мм (44-5002) | 222 грн. |
Пальник ручний газовоздушний MASTERTOOL 30 мм 420 мм 0,57 м3/рік 2200 Вт 4 | 188 грн. |
Пальник газовий MASTERTOOL дзвін трапеція 30 мм 420 мм 44-5002 | 322 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості газової лампи / різака Master Tool 44-5002:
- Діаметр горловини — 30 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →