Сходи Master Tool 79-1008 243 см
Master Tool 79-1008 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 79-1008 243 см
Лестница металлическая MASTERTOOL (79-1008) | 1 386 грн. |
Драбина MasterTool 79-1008 | 1 386 грн. |
Драбина приставна Mastertool металева 8 сходинок h=2430 мм max 150 кг 79-1 | 1 386 грн. |
Модификації Master Tool 79-1008
Ціни на Master Tool 79-1008 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 79-1007 216 см | від 1 260 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 79-1008 243 см | від 1 386 грн. | 3 пропозиції | ||
Master Tool 79-1009 272 см | від 1 449 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 79-1000 298 см | від 1 560 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →