Сходи Master Tool 79-1017 418 см
Фото 3 |
Master Tool 79-1017 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 79-1017 418 см
Лестница универсальная MASTERTOOL (79-1017) | 2 457 грн. |
Драбина MasterTool 79-1017 | 2 457 грн. |
Драбина Mastertool універсальна металева 7 сходинок зі столиком h=1880-418 | 2 457 грн. |
Модификації Master Tool 79-1017
Ціни на Master Tool 79-1017 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 79-1014 250 см | від 1 812 грн. | 3 пропозиції | ||
Master Tool 79-1015 306 см | від 1 969 грн. | 3 пропозиції | ||
Master Tool 79-1016 362 см | від 2 158 грн. | 3 пропозиції | ||
Master Tool 79-1017 418 см | від 2 457 грн. | 3 пропозиції | ||
Master Tool 79-1018 474 см | від 2 867 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →