Сходи Master Tool 79-1007 216 см
Master Tool 79-1007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 79-1007 216 см
Лестница металлическая MASTERTOOL (79-1007) | 1 260 грн. |
Драбина приставна односекційна MasterTool 7 сходинок (79-1007) | 1 260 грн. |
Драбина MasterTool 79-1007 | 1 260 грн. |
Модификації Master Tool 79-1007
Ціни на Master Tool 79-1007 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 79-1007 216 см | від 1 260 грн. | 3 пропозиції | ||
Master Tool 79-1008 243 см | від 1 386 грн. | 2 пропозиції | ||
Master Tool 79-1009 272 см | від 1 449 грн. | 3 пропозиції | ||
Master Tool 79-1000 298 см | від 1 560 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →