Літня шина Matador Hectorra 5 195/60 R15 88V
Відео 5Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Matador Hectorra 5 195/60 R15 88V 195/60 R15 88 H 195/60 R15 88 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador Hectorra 5 195/60 R15 88V
Усі ціни 27 →Шина Matador Hectorra 5 195/60 R15 88V | 2 420 грн. |
Matador Hectorra 5 195/60 R15 88V | 2 569 грн. |
Matador Hectorra 5 195/60 R15 88V | 2 441 грн. |
Matador Hectorra 5 195/60 R15 88V | 2 796 грн. |
Matador Hectorra 5 (195/60R15 88V) | 2 510 грн. |
ще 20 пропозицій
Всім доброго дня.Придбав ці колеса на Skoda Octavia A7 у розмірі 215 55 R17 виробник Румунія 6 неділя 2024 року. Відбалансувалися добре, зауважень немає. Не шумлять, по дощу та калюжам їздив то дорогу тримають добре. не шумлять, добре тримають дорогу у дощ ще не виявлено Валерий Шарипов: користуюся Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Matador Hectorra 5 195/60 R15 88V
Ціни на Matador Hectorra 5 195/60 R15 88V |
---|---|---|---|---|
Matador Hectorra 5 195/60 R15 88H | від 2 299 грн. | 32 пропозиції | ||
Matador Hectorra 5 195/60 R15 88V | від 2 418 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →