Літня шина Nokian Wetproof 1 195/60 R15 88V
Відео 2Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Nokian Wetproof 1 195/60 R15 88V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nokian Wetproof 1 195/60 R15 88V
Усі ціни 23 →Nokian Wetproof 1 195/60 R15 88V | 2 631 грн. |
Nokian Wetproof 1 195/60 R15 88V | 2 627 грн. |
Nokian Wetproof 1 195/60 R15 88V | 2 630 грн. |
Летние шины Nokian Wetproof 1 195/60 R15 88V 1002568297 | 2 668 грн. |
Nokian Wetproof 1 (195/60R15 88V) | 2 615 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →