Матрац Matroluxe Romance Flirt 120x190
від 36 982 до 53 288 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 130 кг Висота:23 см |
Модифікації Matroluxe Romance Flirt 14
Характеристики
Matroluxe Romance Flirt 120x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Romance Flirt 120x190
Сортувати
MatroLuxe Флирт (1200х1900х230) 0001634235 | 36 982 грн. |
Матрас Matroluxe Romance Flirt 120х190 | 42 736 грн. |
MatroLuxe Флирт (1200х1900х230) 0001634235 | 53 278 грн. |
Матрац безпружинний MatroLuxe Romance Flirt/Флірт 120x190 (0001634235) | 53 278 грн. |
Матрац ортопедичний 120х190 MatroLuxe FLIRT | 53 288 грн. |
Матрац ортопедичний 120х190 MatroLuxe FLIRT | 53 278 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Flirt 120x190 см | 53 278 грн. |
Закрити
Рекомендуємо