Матрац Matroluxe Romance Flirt 160x200
від 44 946 до 64 760 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 130 кг Висота:23 см |
Модифікації Matroluxe Romance Flirt 14
Характеристики
Matroluxe Romance Flirt 160x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Romance Flirt 160x200
Сортувати
Матрас Matroluxe Romance Flirt 160х200 | 51 938 грн. |
MatroLuxe Флирт (1600х2000х230) 0001634243 | 64 751 грн. |
Матрац безпружинний MatroLuxe Romance Flirt/Флірт 160x200 (0001634243) | 64 751 грн. |
Матрас ортопедический 160х200 MatroLuxe FLIRT | 64 760 грн. |
MatroLuxe Флирт (1600х2000х230) 0001634243 | 44 946 грн. |
Матрац ортопедичний 160х200 MatroLuxe FLIRT | 64 750 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Flirt 160x200 см | 64 750 грн. |
Закрити
Рекомендуємо