Матрац Matroluxe Romance Flirt 140x200
від 43 034 до 62 002 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 130 кг Висота:23 см |
Модифікації Matroluxe Romance Flirt 14
Характеристики
Matroluxe Romance Flirt 140x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Romance Flirt 140x200
Сортувати
MatroLuxe Флирт (1400х2000х230) 0001634242 | 43 034 грн. |
Матрас Matroluxe Romance Flirt 140х200 | 49 726 грн. |
MatroLuxe Флирт (1400х2000х230) 0001634242 | 61 997 грн. |
Матрац безпружинний MatroLuxe Romance Flirt/Флірт 140x200 (0001634242) | 61 997 грн. |
Матрас ортопедический 140х200 MatroLuxe FLIRT | 62 002 грн. |
Матрац ортопедичний 140х200 MatroLuxe FLIRT | 61 992 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Flirt 140x200 см | 61 992 грн. |
Закрити
Рекомендуємо