Матрац Matroluxe Romance Flirt 150x190
від 51 142 до 63 767 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 130 кг Висота:23 см |
Модифікації Matroluxe Romance Flirt 14
Характеристики
Matroluxe Romance Flirt 150x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Romance Flirt 150x190
Сортувати
Матрас Matroluxe Romance Flirt 150х190 | 51 142 грн. |
Матрац ортопедичний 150х190 MatroLuxe FLIRT | 63 767 грн. |
Матрас ортопедический 150х190 MatroLuxe FLIRT | 63 757 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Flirt 150x190 см | 63 757 грн. |
Закрити
Рекомендуємо