Матрац Matroluxe Romance Flirt 150x200
від 44 258 до 63 767 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 130 кг Висота:23 см |
Модифікації Matroluxe Romance Flirt 14
Характеристики
Matroluxe Romance Flirt 150x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Romance Flirt 150x200
Сортувати
MatroLuxe Флирт (1500х2000х230) 0001635025 | 44 258 грн. |
Матрас Matroluxe Romance Flirt 150х200 | 51 142 грн. |
MatroLuxe Флирт (1500х2000х230) 0001635025 | 63 760 грн. |
Матрац безпружинний MatroLuxe Romance Flirt/Флірт 150x200 (0001635025) | 63 760 грн. |
Матрац ортопедичний 150х200 MatroLuxe FLIRT | 63 767 грн. |
Матрац ортопедичний 150х200 MatroLuxe FLIRT | 63 757 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Flirt 150x200 см | 63 757 грн. |
Закрити
Рекомендуємо