Матрац Matroluxe Romance Flirt 80x200
від 24 500 до 35 309 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 130 кг Висота:23 см |
Модифікації Matroluxe Romance Flirt 14
Характеристики
Matroluxe Romance Flirt 80x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Romance Flirt 80x200
Сортувати
MatroLuxe Флирт (800х2000х230) 0001634239 | 24 500 грн. |
Матрас Matroluxe Romance Flirt 80х200 | 28 314 грн. |
MatroLuxe Флирт (800х2000х230) 0001634239 | 35 295 грн. |
Матрац безпружинний MatroLuxe Romance Flirt/Флірт 80x200 (0001634239) | 35 295 грн. |
Матрац ортопедичний 80х200 MatroLuxe FLIRT | 35 309 грн. |
Матрац ортопедичний 80х200 MatroLuxe FLIRT | 35 299 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Flirt 80x200 см | 35 299 грн. |
Закрити
Рекомендуємо