Всесезонна шина Maxtrek Sierra S6 235/55 R18 100V
Виберіть розмір шин
Maxtrek Sierra S6 235/55 R18 100V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxtrek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxtrek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxtrek Sierra S6 235/55 R18 100V
Усі ціни 8 →MaxTrek Sierra S6 235/55 R18 100V | 4 752 грн. |
Maxtrek Sierra S6 235/55 R18 100V 136251 | 4 902 грн. |
Шини MaxTrek Sierra S6 235/55 R18 100V | 4 840 грн. |
MaxTrek Sierra S6 235/55 R18 100V | 4 594 грн. |
MaxTrek Sierra S6 235/55 R18 100V | 4 650 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →