Лампочка Osram LED Value A75 8.5W 4000K E27
Osram LED Value A75 8.5W 4000K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Value A75 8.5W 4000K E27
Усі ціни 12 →Osram Osram LED VALUE CL A75 8,5W/840 230V FR E27 10X1 (4058075623170) | 59 грн. |
OSRAM LED VALUE A75 8.5W (800Lm) 4000К E27 (4058075623170) | 59 грн. |
Лампочка Osram LED VALUE CL A75 8,5W/840 230V FR E27 10X1 (4058075623170) | 123 грн. |
Світлодіодна лампа OSRAM LED VALUE CL A75 8,5W/840 230V FR E27 w.o. CE, 4 | 209 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →