Лампочка Osram LED Value B75 7.5W 3000K E27
Osram LED Value B75 7.5W 3000K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Value B75 7.5W 3000K E27
Лампа LED Osram B75 7.5W 3000K 550LM E27 4058075623835 | 79 грн. |
Світлодіодна лампа OSRAM LED VALUE СL B75 7,5W/830 230V FR E27 10X1 wo CE | 78 грн. |
Лампа LED філаментна 7.5W 220V 806lm 3000K E27 39х116mm свічка [4058075623 | 72 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →