Сковорідка Maysternya T2013 24 см
Maysternya T2013 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maysternya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maysternya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maysternya T2013 24 см
Усі ціни 7 →Сковорода 24см, h - 4см чавунна зі скляною кришкою Maysternya. Вага 3кг (Т | 645 грн. |
Сковорода 24см, h - 4см чавунна Maysternya. Вага 2,5кг (Т2013Ук) | 498 грн. |
Сковорода чавунна літа 24*4 см зі скляною кришкою Maysternya Т2013С3Ук | 624 грн. |
Сковорода чавунна літа 24*4 см Maysternya Т2013Ук | 497 грн. |
Сковорідка чавунна лита Maysternya 24см (Т2013) | 502 грн. |
Сковорідка скляна кришка чавунна лита Maysternya 24см (Т2013С3) | 650 грн. |
Сковорода Maysternya 24 см з кришкою (Т2013С3Ук) | 645 грн. |
Модификації Maysternya T2013
Ціни на Maysternya T2013 |
---|---|---|---|---|
Maysternya T201 16 см | від 299 грн. | 3 пропозиції | ||
Maysternya T2011 20 см | від 408 грн. | 9 пропозицій | ||
Maysternya T2013 24 см | від 497 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →