Сковорідка Brizoll Next N2654-P 26 см
Фото 5 |
Brizoll Next N2654-P |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll Next N2654-P 26 см
Усі ціни 9 →Сковорода чавунна Brizoll Next з ручкою 26х5.4 см (N2654-P) | 449 грн. |
Brizoll N2654-P | 398 грн. |
Сковорода 260х54 мм Next BRIZOLL (N2654-P) | 449 грн. |
Сковорода чавунна NEXT 260 х 54 мм зі скляною кришкою (N2654-P-6) | 569 грн. |
Сковорода чавунна NEXT 260 х 54 мм (N2654-P) | 449 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Brizoll Next N2654-P
Ціни на Brizoll Next N2654-P |
---|---|---|---|---|
Brizoll Next N2240-P 22 см | від 329 грн. | 7 пропозицій | ||
Brizoll Next N2447-P 24 см | від 365 грн. | 11 пропозицій | ||
Brizoll Next N2654-P 26 см | від 398 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →