Сотейник Maysternya T202C3 24 см
Maysternya T202C3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maysternya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maysternya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maysternya T202C3 24 см
Сковорідка Maysternya 240х60мм лита Т202С3Ук | 751 грн. |
Сковорода 24см, h - 6см чавунна зі скляною кришкою Maysternya. Вага 3,2кг | 782 грн. |
Сковорода Maysternya чавунна літа 24*6 см зі скляною кришкою Т202С3Ук | 671 грн. |
Сковорідка скляна кришка чавунна лита Maysternya 24см (Т202С3) | 788 грн. |
Сковорода Maysternya 24 см з кришкою (Т202С3Ук) | 753 грн. |
Модификації Maysternya T202C3
Ціни на Maysternya T202C3 |
---|---|---|---|---|
Maysternya T202C3 24 см | від 671 грн. | 6 пропозицій | ||
Maysternya T203C3 26 см | від 807 грн. | 6 пропозицій | ||
Maysternya T204C3 28 см | від 903 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →