Перфоратор Metabo KH 18 LTX 24 601712800
Відео 8Фото 3 | 18 786 грн. Купити! Акумуляторний щітковий перфоратор Metabo KH 18 LTX 24, 2 акб LiHD 4.0 Ah,Metabo-center.kiev.uaОфіційний партнер Metabo (Київ) Поскаржитись |
Metabo KH 18 LTX 24 601712800
акк. 2 шт
4 Агод
, Li-Power, кейс metaBOX 165 Lакк. 2 шт 4 Агод
, LiHD, кейс metaBOX 165 Lакк. 2 шт 5.2 Агод
, кейс metaBOX 165 Lакк. відсутній, без кейсаакк. відсутній, кейсакк. відсутній, кейс metaBOX 165 LРежими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Енергія удару:2.1 Дж
Число ударів:5200 уд/хв
Оберти холостого ходу:1400 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, 2 шт, 4 Агод
Вага:3.18 кг
Всі характеристики
Характеристики KH 18 LTX 24 601712800
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metabo KH 18 LTX 24 601712800
Ціни на Metabo KH 18 LTX 24 601712800 |
---|---|---|---|---|
Metabo KH 18 LTX 24 601712510 | від 12 899 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo KH 18 LTX 24 601712800 | від 18 786 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo KH 18 LTX 24 601712650 | від 13 164 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo KH 18 LTX 24 601712850 | від 5 977 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo KH 18 LTX 24 601712860 | від 9 042 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo KH 18 LTX 24 601712840 | від 7 299 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →