Перфоратор Metabo KH 18 LTX BL 28 Q Set ISA 601715900
Відео 1Фото 5 |
Metabo KH 18 LTX BL 28 Q Set ISA 601715900
акк. 2 шт
5.5 Агод
акк. відсутнійРежими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Енергія удару:3 Дж
Число ударів:4470 уд/хв
Оберти холостого ходу:1000 об/хв
Тип патрона:SDS+, швидкозатискний
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, немає
Вага:4.5 кг
Всі характеристики
Характеристики KH 18 LTX BL 28 Q Set ISA 601715900
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo KH 18 LTX BL 28 Q Set ISA 601715900
Акумуляторний перфоратор Metabo KH 18 LTX BL 28 Q Set ISA каркас в кейсі 6 | 19 999 грн. |
Акумуляторний безщітковий перфоратор Metabo KH 18 LTX BL 28 Q Set ISA, без | 19 999 грн. |
Акумуляторний безщітковий перфоратор Metabo KH 18 LTX BL 28 Q Set ISA 18 В | 23 999 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo KH 18 LTX BL 28 Q Set ISA 601715900
Ціни на Metabo KH 18 LTX BL 28 Q Set ISA 601715900 |
---|---|---|---|---|
Metabo KH 18 LTX BL 28 Q Set ISA 601715930 | від 29 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo KH 18 LTX BL 28 Q Set ISA 601715900 | від 19 999 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →