Гайковерт Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205840
Відео 3Фото 9 |
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205840 |
|
Модель 602205890 поставляється без кейса, а модель 602205840 — з кейсом
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205840
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo SSW 18 LTX 400 BL (Без АКБ та ЗУ) + | 10 840 грн. |
Акумуляторний ударний гайкокрут Metabo SSW 18 LTX 400 BL (каркас в кейсі M | 9 499 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo SSW 18 LTX 400 BL, без акб в кейсі | 9 499 грн. |
Гайковерт аккумуляторный Metabo SSW 18 LTX 400 BL (602205840) | 9 587 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205840
Ціни на Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205840 |
---|---|---|---|---|
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205670 | від 15 853 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205820 | від 15 153 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205500 | від 14 444 грн. | 15 пропозицій | ||
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205800 | від 17 080 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205650 | від 21 705 грн. | 11 пропозицій | ||
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205660 | від 23 480 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205890 | від 8 589 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205840 | від 9 499 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →