Дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LTX BL Q I 602361650
Metabo SB 18 LTX BL Q I 602361650 |
|
Модель 602361850 поставляється без аксесуарів, в комплекті 602361650 два акумулятора (5.2 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті 602361660 два акумулятора (5.5 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SB 18 LTX BL Q I 602361650
Усі ціни 13 →Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo SB 18 LTX BL QI 5.2 Ач (602361650) | 14 555 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LTX BL Q I, 2x5.2 Ah, | 14 899 грн. |
Акумуляторний ударний дриль Metabo SB 18 LTX BL Q I, 2 акб 18 В Li-Power 5 | 14 899 грн. |
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Metabo SB 18 LTX BL Q I (602361650 | 14 899 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LTX BL Q I (602361650) 6023616 | 14 898 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Metabo SB 18 LTX BL Q I 602361650
Ціни на Metabo SB 18 LTX BL Q I 602361650 |
---|---|---|---|---|
Metabo SB 18 LTX BL Q I 602361650 | від 14 555 грн. | 13 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LTX BL Q I 602361660 | від 23 311 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LTX BL Q I 602361850 | від 9 290 грн. | 13 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LTX BL Q I 602361840 | від 10 298 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →