Ланцюгова пила Metabo MS 18 LTX 15 600856850
Відео 6Фото 11 |
Metabo MS 18 LTX 15 600856850 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo MS 18 LTX 15 600856850
Акумуляторна пила Metabo MS 18 LTX 15 без акб 600856850 | 4 499 грн. |
Акумуляторна пила Metabo MS 18 LTX 15, без акб 600856850 | 4 499 грн. |
Аккумуляторная цепная пила Metabo MS 18 LTX 15 (600856850) - без аккумулят | 4 499 грн. |
Акумуляторна ланцюгова пила Metabo MS 18 LTX 15 (600856850) 600856850 | 4 499 грн. |
Акумуляторна пила по дереву Metabo MS 18 LTX 15 + картонна коробка (600856 | 4 499 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo MS 18 LTX 15 600856850
Ціни на Metabo MS 18 LTX 15 600856850 |
---|---|---|---|---|
Metabo MS 18 LTX 15 600856850 | від 4 499 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo MS 18 LTX 15 600856500 | від 7 198 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo MS 18 LTX 15 600856840 | від 5 198 грн. | 4 пропозиції |