Умивальник Mexen Adel 60 22166000 605 мм
Mexen Adel 60 22166000 |
|
Поверхня умивальника стійка до перепадів температур, знебарвлення, УФ-випромінювання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mexen Adel 60 22166000 605 мм
Усі ціни 6 →Умивальник накладний MEXEN Adel 605x410x140мм овальний білий MEX-22166000 | 6 732 грн. |
Умывальник (раковина) MEXEN ADEL 60 накладной белый rea-00000002094 | 6 732 грн. |
Умывальник Mexen Adel 60 накладной белый MEX-22166000 | 5 722 грн. |
Умивальник (раковина) MEXEN ADEL 60 накладний білий | 6 732 грн. |
Умивальник накладний MEXEN Adel 605x410x140мм овальний білий MEX-22166000 | 6 732 грн. |
Умивальник (раковина) MEXEN ADEL 60 WHITE накладний | 6 732 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →