Умивальник Roca Java 327863 560 мм
Roca Java 327863 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Java 327863 560 мм
Раковина врізна Roca Java 56x47,5 A327863000 | 6 118 грн. |
Раковина врізна для ванної на стільницю 560мм x 475мм ROCA Java білий овал | 6 306 грн. |
Раковина врізна Roca Java 560x475 білий A327863000 | 6 118 грн. |
Врізний умивальник (раковина) Roca Java 56 A327863000 | 6 118 грн. |
Раковина врізна для ванної на стільницю 560мм x 475мм ROCA Java білий овал | 6 288 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →