Змішувач Mexen Lyra 745300-00
Фото 7 |
Mexen Lyra 745300-00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mexen Lyra 745300-00
Усі ціни 10 →Змішувач для умивальника з джойстиком MEXEN Lyra білий латунь MEX-745300-2 | 6 820 грн. |
Смеситель для умывальника Mexen Lyra White Gold низкий MEX-745300-25 | 6 820 грн. |
Змішувач для раковини MEXEN LYRA BLACK GOLD чорний/золото низький | 6 820 грн. |
Змішувач для умивальника з джойстиком MEXEN Lyra чорний латунь MEX-745300- | 6 380 грн. |
Змішувач для умивальника з джойстиком MEXEN Lyra чорний латунь MEX-745300- | 6 820 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →