Змішувач Hansgrohe Logis 71290000
Відео 1Фото 2 |
Hansgrohe Logis 71290000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Logis 71290000
Усі ціни 14 →Змішувач для раковини HANSGROHE Logis 71290000 | 7 237 грн. |
Змішувач для раковини з гігієнічним душем Hansgrohe Logis (колір - хром) 7 | 5 575 грн. |
Змішувач для раковини з гігієнічним душем Hansgrohe Logis (71290000) 71290 | 7 237 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Logis з гігієнічним душем (71290000) 71 | 7 237 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Logis 70 з гігієнічним душем, хром (712 | 5 374 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Logis 71290000:
- В комплекті настінний тримач гігієнічного душу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →