Автомобільний інвертор Mexxsun MXSPSW-3000-12
Фото 4 |
Mexxsun MXSPSW-3000-12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mexxsun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mexxsun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mexxsun MXSPSW-3000-12
Усі ціни 14 →Инвертор напряжения Mexxsun MXSPSW-3000, 12V/220V, 3000W с правильной сину | 30 800 грн. |
Инвертор напряжения Mexxsun mxspsw-3000, 12v/220v, 3000w (mxspsw-3000-12s/ | 19 228 грн. |
Mexxsun Mexxsun YX-3000W-S, 12V/220V, 3000W (29185) MXSPSW-3000-12S/29185 | 21 200 грн. |
Инвертор напряжения Mexxsun MXSPSW-3000, 12V/220V, 3000W (MXSPSW-3000-12S/ | 17 678 грн. |
Інвертор напруги Mexxsun YX-3000W-S, 12V/220V, 3000W (MXSPSW-3000-12S/2918 | 21 200 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Mexxsun MXSPSW-3000-12
Ціни на Mexxsun MXSPSW-3000-12 |
---|---|---|---|---|
Mexxsun MXSPSW-300-12 | від 1 957 грн. | 9 пропозицій | ||
Mexxsun MXSPSW-600-12 | від 3 388 грн. | 9 пропозицій | ||
Mexxsun MXSPSW-1000-12 | від 5 151 грн. | 11 пропозицій | ||
Mexxsun MXSPSW-1500-12 | від 7 161 грн. | 13 пропозицій | ||
Mexxsun MXSPSW-2000-12 | від 10 379 грн. | 13 пропозицій | ||
Mexxsun MXSPSW-3000-12 | від 15 615 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →