Автомобільний інвертор Mexxsun MXSPSW-2000-24
Фото 4 | 20 720 грн. Купити! Инвертор напряжения Mexxsun MXSPSW-2000, 24V/220V, 2000W с правильной синуAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись |
Mexxsun MXSPSW-2000-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mexxsun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mexxsun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mexxsun MXSPSW-2000-24
Ціни на Mexxsun MXSPSW-2000-24 |
---|---|---|---|---|
Mexxsun MXSPSW-1000-24 | від 4 977 грн. | 16 пропозицій | ||
Mexxsun MXSPSW-1500-24 | від 7 061 грн. | 9 пропозицій | ||
Mexxsun MXSPSW-2000-24 | від 20 720 грн. | 1 пропозиція | ||
Mexxsun MXSPSW-3000-24 | від 15 704 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →