Автомобільний інвертор Mexxsun MXSPSW-3000-24
Фото 4 |
Mexxsun MXSPSW-3000-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mexxsun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mexxsun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mexxsun MXSPSW-3000-24
Усі ціни 9 →Инвертор напряжения Mexxsun MXSPSW-3000, 24V/220V, 3000W с правильной сину | 30 800 грн. |
Инвертор напряжения Mexxsun MXSPSW-3000, 24V / 220V, 3000W с правильной си | 15 783 грн. |
Mexxsun MXSPSW-3000-24S | 21 200 грн. |
Інвертор напруги Mexxsun MXSPSW-3000, 24V/220V, 3000W з правильною синусої | 16 283 грн. |
Інвертор напруги MexxSun MXSPSW-3000, 24V/220V, 3000W з правильною синусої | 21 200 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Mexxsun MXSPSW-3000-24
Ціни на Mexxsun MXSPSW-3000-24 |
---|---|---|---|---|
Mexxsun MXSPSW-1000-24 | від 4 977 грн. | 15 пропозицій | ||
Mexxsun MXSPSW-1500-24 | від 7 071 грн. | 8 пропозицій | ||
Mexxsun MXSPSW-2000-24 | від 20 720 грн. | 1 пропозиція | ||
Mexxsun MXSPSW-3000-24 | від 15 783 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →