Автомобільний інвертор Mexxsun MXS-1500
Фото 6 |
Mexxsun MXS-1500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mexxsun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mexxsun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mexxsun MXS-1500
Усі ціни 31 →Інвертор напруги MEXXSUN MXS-1500 NV015.12MDMX.001 | 6 460 грн. |
Инвертор напряжения Mexxsun MXS-1500, 24V/220V, 1500W с модифицированной с | 8 120 грн. |
Инвертор напряжения Mexxsun mxs-1500, 12v/220v, 1500w (mxs-1500-12m/29229) | 5 566 грн. |
Инвертор напряжения Mexxsun MXS-1500, 12V / 220V, 1500W с модифицированной | 4 593 грн. |
Інвертор напруги Mexxsun MXS-1500, 12V/220V, 1500W (MXS-1500-12M/29229) MX | 6 100 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Mexxsun MXS-1500
Ціни на Mexxsun MXS-1500 |
---|---|---|---|---|
Mexxsun MXS-150 | від 962 грн. | 17 пропозицій | ||
Mexxsun MXS-300 | від 1 161 грн. | 18 пропозицій | ||
Mexxsun MXS-1000 | від 2 816 грн. | 25 пропозицій | ||
Mexxsun MXS-1500 | від 4 145 грн. | 31 пропозиція | ||
Mexxsun MXS-2000 | від 5 809 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →