Powerbank Hoco J87-10000
Фото 4 |
Hoco J87-10000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco J87-10000
Усі ціни 8 →Повербанк HOCO J87 10000 mAh 20W QC3.0 Black (6931474761019) | 354 грн. |
Hoco J87 Tacker 10000mAh 20W White 6931474761026 | 469 грн. |
Hoco J87 Tacker 10000mAh 20W (PD20W+QC3.0) White | 369 грн. |
Зовнішній акумулятор HOCO J87 Tacker PD20W+QC3.0 power bank(10000mAh) Blac | 378 грн. |
Повербанк HOCO J87 10000 mAh 20W QC3.0 White (6931474761026) | 354 грн. |
ще 3 пропозиції