Всесезонна шина Michelin Agilis CrossClimate 225/55 R17C 104H
Відео 23Фото 24 |
Виберіть розмір шин
Michelin Agilis CrossClimate 225/55 R17C 104H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Agilis CrossClimate 225/55 R17C 104H
Усі ціни 6 →Michelin AGILIS CROSSCLIMATE 225/55 R17 104H (8041142742) | 17 280 грн. |
Michelin AGILIS CrossClimate 225/55 R17C 104/102H | 11 854 грн. |
Шини Michelin Agilis CrossClimate 225/55 R17C 104/102H | 10 296 грн. |
Michelin AGILIS CROSSCLIMATE 225/55 R17C 104H | 10 470 грн. |
Michelin Agilis CrossClimate 225/55 R17C 104H 76651 | 9 354 грн. |
Michelin Agilis CrossClimate 225/55 R17C 104H | 10 002 грн. |
0 0 0 6 |
Тримає перевантаження найкраще. На зиму можна не знімати – керується впевнено. Управляється добре цілий рік галаслива злегка Сергiй: користуюся Michelin Agilis CrossClimate 235/65 R16C 121R більше року |
Поставив рік тому на Івеко Дейлі. Їзджу по М4 цілий рік. Здивувала зимою - чудово по снігу, і стартувати без буксів, і з колії якщо треба вилазить спокійно, відгальмовується чудово. Влітку теж не пливе, тримак на швидкості та в поворотах відмінний. Пройшло 110 тис, десь більше половини гумового шару лишилося. Кордіант на той час вже другий комплект змінював. Загалом гідна всесезонка. Рекомендую! Пробіг, чіпкість взимку та влітку Дорогувата Дмитрий: користуюся Michelin Agilis CrossClimate 235/65 R16C 121R більше року |
Показано 2 з 6 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
Модификації Michelin Agilis CrossClimate 225/55 R17C 104H
Ціни на Michelin Agilis CrossClimate 225/55 R17C 104H |
---|---|---|---|---|
Michelin Agilis CrossClimate 225/55 R17C 104H | від 9 354 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Agilis CrossClimate 225/55 R17C 109H | від 10 224 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin Agilis CrossClimate 225/55 R17C 109T | від 10 167 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →