Всесезонна шина Michelin Agilis CrossClimate 225/65 R16C 112R
Відео 23Фото 24 |
Виберіть розмір шин
Michelin Agilis CrossClimate 225/65 R16C 112R 225/65 R16 112 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Agilis CrossClimate 225/65 R16C 112R
Усі ціни 37 →Шина Michelin Agilis Crossclimate 225/65 R16C 112/110R | 7 149 грн. |
Michelin AGILIS CrossClimate 225/65 R16C 112/110R | 7 638 грн. |
Michelin Agilis CrossClimate 225/65 R16C 112/110R | 8 759 грн. |
Всесезонные шины Michelin Agilis CrossClimate 225/65 R16C 112/110R 1001189 | 7 679 грн. |
Michelin Agilis CrossClimate (225/65R16C 112R) | 7 604 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 0 6 |
Тримає перевантаження найкраще. На зиму можна не знімати – керується впевнено. Управляється добре цілий рік галаслива злегка Сергiй: користуюся Michelin Agilis CrossClimate 235/65 R16C 121R більше року |
Поставив рік тому на Івеко Дейлі. Їзджу по М4 цілий рік. Здивувала зимою - чудово по снігу, і стартувати без буксів, і з колії якщо треба вилазить спокійно, відгальмовується чудово. Влітку теж не пливе, тримак на швидкості та в поворотах відмінний. Пройшло 110 тис, десь більше половини гумового шару лишилося. Кордіант на той час вже другий комплект змінював. Загалом гідна всесезонка. Рекомендую! Пробіг, чіпкість взимку та влітку Дорогувата Дмитрий: користуюся Michelin Agilis CrossClimate 235/65 R16C 121R більше року |
Показано 2 з 6 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
Модификації Michelin Agilis CrossClimate 225/65 R16C 112R
Ціни на Michelin Agilis CrossClimate 225/65 R16C 112R |
---|---|---|---|---|
Michelin Agilis CrossClimate 225/65 R16C 112R | від 7 149 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →