Всесезонна шина Continental VanContact A/S Ultra 225/65 R16C 112R
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Continental VanContact A/S Ultra 225/65 R16C 112R 225/65 R16 112 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental VanContact A/S Ultra 225/65 R16C 112R
Усі ціни 7 →Continental VANCONTACT A/S ULTRA 225/65 R16 112/110R (9059737924) | 9 700 грн. |
Continental VanContact A/S Ultra 225/65 R16C 112/110R | 8 982 грн. |
Шини Continental VanContact A/S Ultra 225/65 R16 112R | 8 888 грн. |
Continental VANCONTACT A/S ULTRA 3PMSF 225/65 R16C 112/110R | 8 372 грн. |
Continental VanContact A/S Ultra 225/65 R16C 112R 4517770000 | 7 729 грн. |
Continental VanContact A/S Ultra 225/65 R16C 112R | 8 396 грн. |
Шини Continental VanContact A/S Ultra 225/65 R16 112/110R | 8 536 грн. |
Відеоогляди
Модификації Continental VanContact A/S Ultra 225/65 R16C 112R
Ціни на Continental VanContact A/S Ultra 225/65 R16C 112R |
---|---|---|---|---|
Continental VanContact A/S Ultra 225/65 R16C 112R | від 7 729 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →