Літня шина Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101W
Відео 6Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101W
Усі ціни 26 →Шина Michelin Primacy 4+ 225/55 R17 101W XL | 6 099 грн. |
Michelin Primacy 4+ 225/55 R17 101W XL | 6 509 грн. |
Michelin PRIMACY 4+ 225/55 R17 101W FP XL (8076889315) | 10 890 грн. |
Michelin Primacy 4+ 225/55 R17 101W XL | 6 228 грн. |
Michelin Primacy 4 Plus (225/55R17 101W) | 6 198 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101W
Ціни на Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101W |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97W | від 5 351 грн. | 32 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97Y | від 5 450 грн. | 38 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101V | від 5 936 грн. | 21 пропозиція | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101W | від 6 099 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →