Літня шина Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101V
Відео 6Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101V
Усі ціни 22 →Шина Michelin Primacy 4+ 225/55 R17 101V XL | 5 931 грн. |
Michelin Primacy 4+ 225/55 R17 101V XL | 6 076 грн. |
Michelin PRIMACY 4+ 225/55 R17 101V FP XL (8042613387) | 10 970 грн. |
Летние шины Michelin Primacy 4+ 225/55 R17 101V XL 1002238356 | 6 362 грн. |
Michelin Primacy 4+ 225/55 R17 101V XL | 6 345 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101V
Ціни на Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101V |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97W | від 5 298 грн. | 30 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97Y | від 5 424 грн. | 36 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101V | від 5 931 грн. | 22 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101W | від 5 987 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →