Літня шина Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103Y
Відео 6Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103Y
Усі ціни 33 →Michelin Primacy 4+ 235/55 R17 103Y XL | 6 402 грн. |
Michelin Primacy 4PLUS 235/55 R17 103Y XL | 6 440 грн. |
Шина Michelin Primacy 4+ 235/55 R17 103Y XL | 5 812 грн. |
Michelin Primacy 4 Plus (235/55R17 103Y) | 6 184 грн. |
Летние шины Michelin Primacy 4+ 235/55 ZR17 103Y XL 1002214413 | 6 388 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103Y
Ціни на Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 99V | від 6 069 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103W | від 6 248 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 235/55 R17 103Y | від 5 812 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →