Кикборд Maraton Tucson
Відео 2Фото 3 |
Maraton Tucson |
|
Батьківська ручка
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maraton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maraton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maraton Tucson
Усі ціни 13 →Самокат Maraton Tucson (Розовый) | 1 383 грн. |
Дитячий триколісний самокат Smart 5 в 1 з батьківською ручкою Maraton Tucs | 1 449 грн. |
Самокат Maraton Tucson (Бирюзовый) | 1 382 грн. |
Самокат Maraton Tucson (Сиреневый) | 1 382 грн. |
Дитячий триколісний Самокат 5 в 1 Maraton Tucson Бірюзовий | 1 449 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →