Клавіатура з мишею
Microsoft Wireless Desktop 3050 (PP3-00008)
Відео 2 |
Microsoft Wireless Desktop 3050 |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Microsoft Wireless Desktop 3050
MICROSOFT WL Blue Track Desktop 3050 Ru Ret (PP3-00018) | 2 814 грн. |
Клавіатура Microsoft Wireless Blue Track Desktop 3050 Ru Ret (PP3-00018) | 2 814 грн. |
MICROSOFT WL Blue Track Desktop 3050 Ru Ret (PP3-00018) | 2 814 грн. |
Microsoft Wireless Desktop 3050 (PP3-00018) WirelessDesktop3050(PP3-00018) | 2 815 грн. |
Комплект бездротовий Microsoft Wireless Desktop 3050 WL Rus (PP3-00018) | 2 814 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості клавіатури Microsoft Wireless Desktop 3050:
- Технологія BlueTrack, яка забезпечує більш точне зчитування робочої поверхні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →