Клавіатура
Microsoft Surface Pro 5/6 Type Cover
Відео 1Фото 6 |
Microsoft Surface Pro 5/6 Type Cover |
|
Можна використовувати як захисну поверхню для екрану планшета
Сумісна з Microsoft Surface Pro 5 і Surface Pro 6
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Microsoft Surface Pro 5/6 Type Cover
Усі ціни 10 →Microsoft Surface Pro Signature Type Cover Commercial 8X8-00007 Czarna Sli | 10 824 грн. |
Microsoft Surface Pro Signature Type Cover Commercial 8X8-00007 Czarna Sli | 10 560 грн. |
Microsoft Surface Pro Signature Type Cover Commercial 8X8-00007 Czarna Sli | 10 824 грн. |
Microsoft Surface Pro Signature Type Cover Commercial 8X8-00007 Czarna Sli | 11 088 грн. |
Microsoft Surface Pro Signature Type Cover Commercial 8XB-00007 Czarna (8X | 7 216 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →