Ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512 GB + Gamepad + Game
Відео 60Фото 6 |
Microsoft Xbox Series S 512 GB + Gamepad + Game 512 ГБ512 ГБ 2 геймпади 512 ГБ 2 геймпади + гра 512 ГБ гра 512 ГБ навушники 1 ТБ1 ТБ 2 геймпади 1 ТБ гра 1 ТБ навушники |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Microsoft Xbox Series S 512 GB + Gamepad + Game
Усі ціни 11 →Microsoft Xbox Series S 512Gb + UFC 5 (английская версия) + доп. Геймпад M | 14 249 грн. |
Microsoft Xbox Series S 512Gb + FIFA 21 (російська версія) | 12 209 грн. |
Microsoft Xbox Series S 512Gb + EA SPORTS FC 24 (русская версия) + доп. Ге | 14 799 грн. |
Microsoft Xbox Series S 512Gb + FIFA 21 (русская версия) + доп. Геймпад Mi | 13 599 грн. |
Microsoft Xbox Series S 512Gb + Mortal Kombat 11 Ultimate (русские субтитр | 11 399 грн. |
ще 6 пропозицій
0 1 2 16 |
За рік користування все ок! Тиха, не дорога! Платний онлайн, кросплей, fsr милувати картинку краще без нього було на xbox one! den: користуюся Microsoft Xbox Series S 512GB більше року |
Купивши консоль майже три місяці тому, і власне користуюсь усю цю годину. Як на першу приставку Xbox SS, це дуже хороший вибір. По підписці GamePass доступно більше 500 ігор, грати не переграти)) Малі розміри консолі, є можливість грати в 2к, величезна кількість ігор, як старих так і нових Єдиний недолік це пам'ять, доступно лише 320 гб, коли відносно нові ігри важать близько 80-100 гб, проте швидкий інтернет частично вирішує цю проблему. Видалив - скачав нові) whiteman: користуюся Microsoft Xbox Series S 512GB кілька місяців |
Купував сину як першу приставку. До того остання приставка була в 90х, тому консольний геймінг за багато поколінь пройшов повз, але всі ці роки зі мною завжди були комп'ютери різної потужності. І після S-ки я зрозумів у чому консолі рулювати: зручність гри в деякі жанри, майже повна відсутність технічних проблем, доступність. Я все ще гратиму на ПК, бо жодна консоль не дасть такого візуалу як на гарному ПК, але якщо хочеться дешево і круто - S-ка гарний варіант. Тим більше є Gamepass * Ціна!!!
* Gamepass * Можливість грати у найсвіжіші релізи та ігри з 360 * Мало пам'яті
* Під телевізори 4К навіть не розглядайте * Відсутність офіційної підтримки Константин Катарский: користуюся Microsoft Xbox Series S 512GB більше року |
Показано 3 з 19 відгуків
ще 10 відгуків
anonim
22 червня 2023, 10:08
Чи підключаюєтся до телевізора LG 2011 року? #
я просто маю телевізор з 2011 року чи підключется xbox (яка буде картинка?)
7 травня 2023, 15:28
Хочу поменять ПК на эту малютку. #
Объясните тут есть операционная система с браузером для интернет сёрфинга? Никогда не сталкивался с консолями.
Показано 3 із 50 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації Microsoft Xbox Series S 512 GB + Gamepad + Game
Ціни на Microsoft Xbox Series S 512 GB + Gamepad + Game |
---|---|---|---|---|
Microsoft Xbox Series S 512GB | від 10 085 грн. | 137 пропозицій | ||
Microsoft Xbox Series S 512GB + Gamepad | від 12 849 грн. | 14 пропозицій | ||
Microsoft Xbox Series S 512 GB + Gamepad + Game | від 11 399 грн. | 11 пропозицій | ||
Microsoft Xbox Series S 512GB + Game | від 11 001 грн. | 73 пропозиції | ||
Microsoft Xbox Series S 512GB + Headset | від 19 967 грн. | 1 пропозиція | ||
Microsoft Xbox Series S 1TB | від 13 500 грн. | 67 пропозицій | ||
Microsoft Xbox Series S 1TB + Gamepad | від 16 699 грн. | 2 пропозиції | ||
Microsoft Xbox Series S 1TB + Game | від 16 299 грн. | 4 пропозиції | ||
Microsoft Xbox Series S 1TB + Headset | від 17 999 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →