Ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB
Відео 60Фото 6 |
Microsoft Xbox Series S 512GB |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Купити Microsoft Xbox Series S 512GB
Усі ціни 138 →Стационарная игровая приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386 | 14 968 грн. |
Ігрова консоль Xbox Series S RRS-00010 | 14 999 грн. |
Ігрова консоль Microsoft Xbox Series S White (RRS-00010) RRS-00010 | 14 999 грн. |
Ігрова консоль Xbox Series S 512GB SSD + 3 months GamePass | 14 999 грн. |
Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386) | 12 400 грн. |
0 1 2 16 |
За рік користування все ок! Тиха, не дорога! Платний онлайн, кросплей, fsr милувати картинку краще без нього було на xbox one! den: користуюся Microsoft Xbox Series S 512GB більше року |
Купивши консоль майже три місяці тому, і власне користуюсь усю цю годину. Як на першу приставку Xbox SS, це дуже хороший вибір. По підписці GamePass доступно більше 500 ігор, грати не переграти)) Малі розміри консолі, є можливість грати в 2к, величезна кількість ігор, як старих так і нових Єдиний недолік це пам'ять, доступно лише 320 гб, коли відносно нові ігри важать близько 80-100 гб, проте швидкий інтернет частично вирішує цю проблему. Видалив - скачав нові) whiteman: користуюся Microsoft Xbox Series S 512GB кілька місяців |
Купував сину як першу приставку. До того остання приставка була в 90х, тому консольний геймінг за багато поколінь пройшов повз, але всі ці роки зі мною завжди були комп'ютери різної потужності. І після S-ки я зрозумів у чому консолі рулювати: зручність гри в деякі жанри, майже повна відсутність технічних проблем, доступність. Я все ще гратиму на ПК, бо жодна консоль не дасть такого візуалу як на гарному ПК, але якщо хочеться дешево і круто - S-ка гарний варіант. Тим більше є Gamepass * Ціна!!!
* Gamepass * Можливість грати у найсвіжіші релізи та ігри з 360 * Мало пам'яті
* Під телевізори 4К навіть не розглядайте * Відсутність офіційної підтримки Константин Катарский: користуюся Microsoft Xbox Series S 512GB більше року |
Слідом за Xbox Series X, нам в руки потрапила і молодша консоль Microsoft нового покоління, яка викликала стільки суперечок в мережі. З урахуванням того, що некстген ігор поки на горизонті не видно, молодша модель Xbox Series S здається відмінним варіантом для тих геймерів, які не придбали дорогущий OLED-телевізор з 4K і не горять бажанням переплачувати за дисковод і більш потужну начинку. Бюджетна консоль здатна видавати максимальну роздільну здатність в 1440p, при цьому всі проєкти «стартової лінійки» на зразок Gears 5 оптимізовані під Series S і, як правило, займають на 20 – 30% менше дискового простору. Це дозволяє сподіватися на те, що і в майбутньому з появою дійсно крутих і гарних проєктів консоль не втратить актуальності. Грубо кажучи, буде як зараз у конкурента — звичайну PS4 беруть для FullHD, PS4 Pro для 4K.
Консоль розрахована на 1440p + 60 FPS
Але що ми бачимо зараз? Gears 5 дійсно працює в 1440p і 60 FPS, однак використовується динамічне масштабування. Інші популярні тайтли Microsoft, як Forza Horizon 4 і Sea of Thieves, підтримують лише Full HD. У теж час Ori and the Will of the Вогники і Touryst запускаються в 4K/60 FPS як на старшій консолі. А в Watch Dogs: Legion є навіть трасування променів, однак якість текстур і тіней відчутно впала. Схоже, що якість ігор на Xbox Series S буде залежати від ступеня зацікавленості розробників.
Стильний малий
Мабуть, як головний аргумент тиску на покупця Microsoft вибрала цінник і дизайн. $300 баксів в пандемію проти $500 за звичайний бокс ― це серйозна заявка на успіх. До того ж саме Xbox Series S вийшов найкрасивішим серед усього некстгена. Якщо «плойка» схожа на калорифер з зорельота Ентерпрайз, а Xbox X на холодильник, молодша Xbox S нагадує старе вінтажне радіо. Тонка, легка і невелика біла коробка, в центрі якої красується сітка чорного «динаміка». Тільки ллється з нього не музика, а зайве тепло від системи охолодження. Додайте сюди дешевизну підписки на Xbox GamePass і отримаєте ідеальний варіант скоріше не для завзятих геймерів, а для людей, які хочуть запустити нову гучну іграшку і заповнити нею кілька вечорів.
Модификації Microsoft Xbox Series S 512GB
Ціни на Microsoft Xbox Series S 512GB |
---|---|---|---|---|
Microsoft Xbox Series S 512GB | від 10 089 грн. | 139 пропозицій | ||
Microsoft Xbox Series S 512GB + Gamepad | від 12 849 грн. | 7 пропозицій | ||
Microsoft Xbox Series S 512 GB + Gamepad + Game | від 11 399 грн. | 11 пропозицій | ||
Microsoft Xbox Series S 512GB + Game | від 11 012 грн. | 73 пропозиції | ||
Microsoft Xbox Series S 512GB + Headset | від 19 967 грн. | 1 пропозиція | ||
Microsoft Xbox Series S 1TB | від 13 500 грн. | 62 пропозиції | ||
Microsoft Xbox Series S 1TB + Gamepad | від 16 699 грн. | 2 пропозиції | ||
Microsoft Xbox Series S 1TB + Game | від 16 299 грн. | 4 пропозиції | ||
Microsoft Xbox Series S 1TB + Headset | від 17 999 грн. | 1 пропозиція |