Гайковерт Mighty Seven NC-498
Відео 1Фото 5 |
Mighty Seven NC-498 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mighty Seven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mighty Seven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mighty Seven NC-498
Усі ціни 7 →Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-498 1/2" (NC-498) | 6 756 грн. |
Пневматичний гайковерт Mighty Seven NC-498, 1/2" 542Нм 26856 | 6 757 грн. |
Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-498 1/2" 26856 | 6 756 грн. |
Mighty Seven Udarowy Kątowy 1/2" 542 Nm Nc-498 M7 | 10 742 грн. |
Пневмогайковерт M7 1/2" 542 Нм 6500 об./хв (NC-498) | 7 611 грн. |
Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-498 1/2" | 6 756 грн. |
Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-498 1/2" (NC-498) | 7 192 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →