Гайковерт Mighty Seven NC-4299Q
Відео 2Фото 7 |
Mighty Seven NC-4299Q |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mighty Seven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mighty Seven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mighty Seven NC-4299Q
Усі ціни 7 →Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-4299Q 1/2" | 4 437 грн. |
Пневматичний гайковерт Mighty Seven NC-4299Q, 1/2" 1088Нм 27048 | 4 438 грн. |
Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-4299Q 1/2" 27048 | 4 438 грн. |
Гайкокрут пневматичний Mighty Seven 1/2" 1088 Нм 8500 об/мин (NC-4299Q) | 4 999 грн. |
Гайкокрут пневматичний Mighty Seven NC-4299Q (1088 Нм, 1/2", 6.3 бар, 114 | 4 438 грн. |
Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-4299Q 1/2" | 4 438 грн. |
Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-4299Q 1/2" | 4 724 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →