Гайковерт Mighty Seven NC-4226
Mighty Seven NC-4226 довгий шпинделькороткий шпиндель |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mighty Seven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mighty Seven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mighty Seven NC-4226
Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-4226 1/2 " | 6 973 грн. |
Пневматичний гайковерт Mighty Seven NC-4226, 1/2" 881Нм 26872 | 6 973 грн. |
Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-4226 1/2 " 26872 | 6 973 грн. |
Пневмогайковерт M7 1/2" 881 Нм 9000 об./хв подовжений вал (NC-4226) | 8 062 грн. |
Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-4226 1/2 " | 6 973 грн. |
Модификації Mighty Seven NC-4226
Ціни на Mighty Seven NC-4226 |
---|---|---|---|---|
Mighty Seven NC-4226 | від 6 973 грн. | 5 пропозицій | ||
Mighty Seven NC-4216 | від 5 036 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →