Вудилище Mikado Rival Heavy Feeder 360 (WAA808-360)
Mikado Rival Heavy Feeder 360 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mikado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mikado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mikado Rival Heavy Feeder 360
Фідер Mikado Rival Heavy Feeder 3.6 м 180 г | 3 198 грн. |
Фідер Mikado Rival Heavy Feeder 3.6 м 180 г | 3 230 грн. |
Фідер Mikado Rival Heavy Feeder 3.6 м 180 гр | 3 198 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →